Які мандарини не можна їсти: відповідь лікарів


Опубликованно 14.01.2018 00:16

Які мандарини не можна їсти: відповідь лікарів

Новини шоу бізнесу: Для збереження продукції перевізники нерідко покривають фрукти етиленом.

За словами фахівців, на поверхні мандаринів можуть залишатися сліди личинок середземноморських мух. Вживання в їжу таких фруктів легко може викликати отруєння.

"Перед вживанням мандарини обов'язково треба мити. На шкірці може знаходитися безліч небезпечних речовин. Також необхідно ретельно мити руки після контакту з шкіркою плодів", – застерегли експерти.

Зокрема, для збереження продукції перевізники нерідко покривають фрукти етиленом, а даний хімікат діє при попаданні в організм як токсин і до того ж накопичується в печінці. Зазвичай такі плоди липковатые на дотик.

Якщо на шкірці помітний яскравий воскової блиск, є ймовірність, що фрукти обробляли фунгіцидами – речовинами для боротьби з цвіллю. Ці хімікати можуть викликати ниркову недостатність, і особливо сильно шкодять, якщо людина, крім іншого, і вживає алкоголь.

Мандарини, які здаються дуже соковитими і зберігають вм'ятини від пальців при натисканні, скоріше за все, були переморожены при зберіганні. Вживати такі фрукти лікарі не радять. Також, за їхніми словами, не потрібно вживати в їжу мандарини з зеленими плямами, так як це зазвичай свідчить про хвороби плодового дерева.Категория: Здоровье