Мене розшматували на шматки


Опубликованно 13.01.2018 09:35

Мене розшматували на шматки

В Instagram емоційний пост, дочка покійного короля поп-музики стверджують, що вона залишилася з розбитим серцем після відвідин "найкрасивіша країна я коли-небудь бачив", де вона була "розірвані на шматки" хвиля негативної інформації.

"Це розбиває моє серце відвідала найкрасивіша країна я коли-небудь бачив і ніколи не побачить, і задовольнити самі добрі щирі люди, а потім будуть розірвані на шматки свої жахливі ЗМІ", - написала вона.

“Незважаючи на неприємні і жорстокі слова, я все ще не можу дочекатися, щоб повернутися. Спасибі за підтримку Аус (Зю) таблоїди, хлопці, ви чудові, і я сподіваюся, ти відчуваєш себе великим і сильним для руйнування дівчинку-підлітка".

це розбиває моє серце відвідала найкрасивіша країна я коли-небудь бачив і ніколи не побачить, і задовольнити самі добрі щирі люди, а потім будуть розірвані на шматки їх жахливої масової інформації. незважаючи на неприємні і жорстокі слова, я все ще не можу дочекатися, щоб повернутися. спасибі за підтримку австралійських таблоїдів, хлопці, ви чудові, і я сподіваюся, ти відчуваєш себе великим і сильним для руйнування дівчинку-підлітка. У будь-якому випадку я був дійсно вражений ДБР і мені не терпиться вплутуватися в цю програм захисту, і всі інші були так ласкаві і повні любові і це сповнило моє серце радістю. більшість з y'all був промінь сонця в похмурий пару тижнів для мене. спасибі. @Австралія #seeaustralia

Публікацію Париж-Майкл К. рогата заєць (@parisjackson) на 9 листопада, 2017 о 2:49 вечора за тихоокеанським часом

Цілком ймовірно, що останньою краплею для Джексона, 19, була важка реакція вона відчула сьогодні після розміщення фото на Instagram себе і Дінго, а також згадка про смерть дитини Азарія Чемберлен.

Вона розмістила фото на своїй сторінці в Instagram з підписом "Дінго з'їли мою дитину".

Цей пост залучив багато критики, багато дзвоню їй, як байдужим до трагедії.

Після outcry, Джексон опублікував вибачення у Твіттері.

я посилався на мем я поняття не мав, це випливало з такого трагічного і жахливого інциденту. мої щирі вибачення, з дна моєї ?? https://t.co/Gy5uMsUKwy— 2017 Париж-Майкл К. Ж. (@ParisJackson) 9 Листопада

останнє, що я хочу зробити, це образити когось, особливо народ, який я глибоко шаную і ціную. і я завжди буду намагатися брати на себе відповідальність. ваші ЗМІ просто відстій, чувак. це боляче. https://t.co/th1KyFhAbE— 2017 Париж-Майкл К. Ж. (@ParisJackson) 9 Листопада

Це була бурхлива тиждень для молодої зірки, яка спонсорувала поява на Кубок Мельбурна отримав змішані відгуки на початку цього тижня.

ВІП-Гість, який, як повідомляється, заплатив $100 000 за Майєру — зробив заголовки у вівторок для її незвичайного поведінки в клітку, де вона притискалася обличчям до майданчика, вікна і ткнув її мову фотографи в дивній дисплей.

Дивна поведінка Джексона залучили заголовки.

На наступний день, Джексон написав у Твіттері фотографію Вісник Сонця Заголовок з приводу її витівки — "чокнутий Джеко 2.0" — в ній 1,35 млн. фоловерів у Твіттері.

Джексон підриває в ЗМІ.

я не міг піклуватися менше те, що вони називають мене так, але додавши "2.0" - це їх спосіб перетягування мого батька і що я не потерплю. pic.twitter.com/sqxueMliUD— 2017 Париж-Майкл К. Ж. (@ParisJackson) 7 ЛистопадаКатегория: Шоу-biz