Екс-сусідами похвалитися зіркою Twitter після перемоги суд


Опубликованно 13.01.2018 00:57

Екс-сусідами похвалитися зіркою Twitter після перемоги суд

Підприємець Марк Holyoake був затаврований брехуном, судді Верховного Суду, які сьогодні викинули його багатомільйонного збитку позов проти мільярдера цукерки брати, в тому числі чоловіком співачки Нік Кенді, передає Сонця.

Холлі Валанс похвалився у Twitter після того, як судова справа проти її чоловіка був кинутий з суду. Фото: Рекс Особливості/Сплеск Новини

І він замовив 44-річний містер Holyoake, щоб заплатити ?5,7 млн ($А9.9м) протягом 21 дня — 11-го січня — до ?11,4 млн ($А19.8м) поточні витрати з братів гіркий дев'ять тижня судовий позов, який закінчився в квітні.

Хоча у нього є страховка в розмірі ?5,5 млн ($А9.55м) в місце, суддя сказав, що це "не буде важко" для нього, щоб знайти інші ?200,000 ($A347,384) для задоволення тимчасової витрати.

Після того, як суддя прийняв рішення, Холлі Валанс, раніше сусідами актриса і співачка, в Твіттері, фото в сімейці Аддамсз Мортиша, тримаючи чашку чаю з повідомленням: "у той момент, коли ви стали свідком карми у всій його славному пишність".

Вона також написала в Твіттері фотографію свого чоловіка з приятелями Девід Волліамс, Джиммі Карр і Вернон Кей на "святковий обід".

Хіба це щось! Ви програєте. На Кожному. Один. Претензії!!!!!! pic.twitter.com/hqnofs813s— Холлі цукерки (@hollycandy) 21 грудня 2017 року

Коли справа повернеться в січні, щоб вирішити всі питання витрат, у тому числі власних близько 10 млн фунтів ($A17m) містер Holyoake може зіткнутися з загального рахунку близько 20 мільйонів фунтів ($A35m) для його не затвердження.

Він тут же оголосив термінове звернення.

Але брати Нік, 44, і християнин, 43, не уникнути гніву судді р. Nugee юстиції, який сказав: “жодна із сторін вийти з суду з великою кредит.

"Кожен був показано, що були готові брехати, коли вони вважають, що їх комерційні інтереси виправдати їх таким чином".

Святковий обід з друзями. pic.twitter.com/atGUK04JDw— Холлі цукерки (@hollycandy) 21 грудня 2017 року

Суддя сказав пан Holyoake "неодноразово брехала", в тому числі в заяві до суду "і він і його сподвижники вдалися до підробки документів, обмані і самозванстві".

Він викинув всі претензії до братів цукерки нібито шантаж, шахрайство, залякування, примус, недолжное вплив, і незаконного втручання в економічні інтереси.

У спільній заяві, брати Кенді сказав: “суд показує, що містер Holyoake і його подільники добре практикується брехуни і фальсифікатори документів, і містер Holyoake навіть брехали в суд повторно в рамках судового розгляду. Суддя розкусив його брехню і відхилив всі претензії р-н Holyoake це".

Містер Holyoake, один університету Нік Кенді, подав у суд на братів і їх КПК групи майна підприємства в суперечці за ?12 млн ($А20.Кредит 9м).

Гроші були виділені у жовтні 2011 року, щоб допомогти фінансувати проект Holyoake на Гросвенор-Гарденс, будинок 42-квартира особняк блок у Вікторія, Центрального Лондона.

Нік Кенді був пред'явлений позов підприємець Марк Holyoake в суперечці за кредит. Фото: Бен А. Pruchnie/Getty зображення для фнд

Суддя відхилив позов, що Нік цукерки пригрозив, що його брат християнин міг продати борги "певних осіб, потенційно росіян", які "не думають двічі про те, щоб нашкодити пану Holyoake або його тоді вагітна дружина Емма.

Він також викинув стверджує, що бізнес-інтереси пана Holyoake, репутацію та особисте і сімейне життя опинилися під загрозою.

Суддя постановив, що ні одне з тверджень р-н Holyoake були створені і відхилив його позов.

Містер Holyoake і його компанія Hotblack підприємством сказав у своїй заяві: “ми, заявники, які перебувають у стані зневіри, що містер Nugee справедливість не править в нашу користь і мають намір домагатися апеляцію невідкладний характер.

“Хто-небудь читав сьогоднішнє рішення суду буде видно, що в даний час немає переможців тут. Я стою на наші звинувачення і стверджують, що мої власні дії були спрямовані на самозахист і повністю виправданими в даних обставинах".

Історія вперше з'явилася в Сонце.Категория: Шоу-biz