Крейг Маклахлан звинувачується у зловживанні секс


Опубликованно 13.01.2018 00:57

Крейг Маклахлан звинувачується у зловживанні секс

Популярний актор, відомий за ролями в Доктор Блейк таємниці, сусіди і вдома і на виїзді рішуче заперечує звинувачення, за повідомленнями заявивши в листі до fairfax ЗМІ, що звинувачення є "необґрунтованими" і "вони, здавалося б, прості винаходу може бути виготовлений з фінансових причин, можливо, щоб отримати популярність".

"Ці звинувачення-вигадка", він нібито сказав.

Крейг Маклахлан в даний час в головній ролі в Рокі Хоррор Шоу. Всі звинувачення лунають від виробництва одних і тих же шоу 2014. Фото: Калум Робертсон

Ферфакс ЗМІ та ABC повідомили, що ряд Маклахлан жіночої ролях користувачів в 2014 театр виробництві скелястий жах показують, нібито вони піддавалися насильству, переслідувань або утисків з боку колишніх сусідів зірки.

За даними Ферфакс ЗМІ, Маклахлан був звинувачений кількома актрисами нібито "торкаючись своїх геніталій", "обмацують їх грудях", "висовуючись" і "віджимати його пеніс проти них".

Багато актриси повідомляється також, що претензій до поліції.

Актриса Еріка Heynatz, хто звернувся в поліцію з приводу поведінки Маклахлан, розповів йому fairfax ЗМІ як "дійсно розрахована і дуже награно, хижак".

Крейг Маклахлан як Люсьєн Блейк в Доктор Блейк таємниці, є одним з найпопулярніших акторів. Фото: Додається/Сім.

Ще одна актриса, яка, як стверджується, також працював з Маклахлан, - сказав Ферфакс ЗМІ її "найбільша улюблена мозоль полягає в тому, що люди думають, що він це укулеле-грати larrikin, що вони бачать на сьогоднішній день показують кожні пару місяців, коли він виходить на spruik те, що він робить".

“Він larrikin, для сміху і, звичайно, коли ми всі познайомилися, це дійсно, як він натрапив. Але є й інша сторона цієї людини, що він має дуже, дуже хитро і спритно маскуються від людей так довго. Це схоже на роздвоєння особистості. Інша особистість-це злидень, хижацька поведінка", - сказала вона.

Крейг Маклахлан з Кайлі Міноуг і Енн Чарльстон в Сусіди в 1988 році. Фото: Додається

Актриса Анджела Scundi, хто працював з Маклахлан в 2014 році виробництво на Роккі хоррор шоу, сказав Ферфакс ЗМІ про те, що зірка нібито зробив недоречні зауваження про її грудей, нагадуючи про випадок, коли він, як повідомляється, має тільки шорти, коли він обійняв її.

"Він штовхнув його таз в мене і переїжджали, так що я міг відчувати його член від мого тіла," Scundi, хто грав примари у виробництві і був дублером Heynatz пурпурний, сказав Ферфакс ЗМІ.

"Крейг схопив мою руку і сказав мені:" кожен день я падаю більше в любов з тобою."

Scundi, який, як повідомляється, зробив заяву в міліцію, нібито що mclachlan попросив її прийти в гримерку, закрив двері, зняв з себе труси і стала голою.

"Я сказав, 'що F***?!' і відвернувся, щоб піти. Він відповів зі сміхом, кажучи: "ні, ні, ні. Не йди, пробач, мені просто так зручно".

"Я ніколи не робив нічого подібного", - Маклахлан, як повідомляється, сказав у своїй заяві по електронній пошті fairfax ЗМІ.

Крейг Маклахлан у своїй гримерці перед виставою Скелястий жах показують в 2017 році. Фото: Калум Робертсон

Як повідомляється, маклахлан також сказав в електронній пошті заяві, направленій fairfax ЗМІ, що він ніколи не робив сексуально недоречні реверанси. “Я, і на всіх відповідних раз, стабільні стосунки з моїм довгостроковим партнером.

Сайт gfo, яка виробляє нинішній театр виробництва на Роккі хоррор шоу , які зірки Маклахлан, нібито відповів fairfax ЗМІ через адвокатів, заявивши: “Ваші клієнти, доручивши Вашої фірми, щоб відправити лист з передбачуваними серйозними протиправної поведінки (без будь-яких доказів на підтримку таких тверджень), можливо, зробив наклепницькі заяви щодо сайт gfo, членів правління, а також містер Маклахлан. Наш клієнт зберігає за собою всі свої права щодо цього питання".Категория: Шоу-biz