Перевірені часом способи захисту від "осінніх" хвороб


Опубликованно 13.01.2018 00:12

Перевірені часом способи захисту від

Новини шоу бізнесу: Лікарі розповіли про маловідомі способи зміцнення імунітету.

Найголовніші складові міцного імунітету - це здоров'я нервової, травної та ендокринної систем. Також, важливо фізична активність людини. Якщо хоча б один з цих пунктів страждає, то уникнути осінніх захворювань навряд чи вдасться.

Медики стверджують, що виробництво нових імунних клітин безпосередньо залежить від того, наскільки правильно людина харчується, скільки він рухається і який у нього настрій. Ті, хто веде малорухливий спосіб життя, їсть все підряд, не виходить на вулицю і піддається стресам, підхоплюють ГРВІ та грип частіше інших.

Чому так важливо рух?

Вся справа в тому, що сидячий спосіб життя приводить до застою крові і енергії. В мозок, клітини і тканини не потрапляє необхідний кисень і імунна система дає збій, припиняючи працювати на повну потужність, як цього вимагає організм людини в осінній період.

Лікарі не змушують ходити на тренування в спортзал. Для підтримки тіла в тонусі і зміцнення імунітету досить багато ходити пішки. Якщо немає часу на прогулянки по вулиці, тоді слід протягом дня намагатися якомога частіше вставати з робочого місця і ходити по коридору, сходах, кабінету і так далі.

Способи, які допоможуть розігнати кров по венах:

- насипте на газету крупу, наприклад гречку, і переминайтеся на неї з ноги на ногу протягом 10-15 хвилин;

- напружуйте і розслабляйте м'язи преса і сідниць протягом дня;

- робіть собі масаж рук та ніг, а також шиї та живота;

- робіть пробіжки на свіжому повітрі.

Як харчуватися, щоб імунна система працювала на "відмінно"?

Налягайте на сезонний свіжі продукти: овочі, зелень, ягоди, фрукти, гриби. Всі вони насичені вітамінами і корисними мікроелементами. Плюс до всього, вони відносяться до категорії низькокалорійних продуктів, а це допоможе вам скинути зайву вагу і допомогти імунній системі, так як надлишкова маса тіла для неї - перший ворог.

Усуває стреси зі свого життя

Як ми знаємо, стреси ведуть до порушення психічного здоров'я людини. А депресія та інші наслідки впливу стресів на організм пригнічують імунітет і людина стає вразливим перед осінніми сезонними захворюваннями. Так що самий ефективний метод не хворіти восени - бути в гарному настрої і проживати кожен день на позитиві, але для цього вам потрібно повноцінно відпочивати, спати не менше 7 годин вночі, частіше спілкуватися з приємними людьми і не згадувати про те, що залишилося в минулому.

Використовуйте ці поради для того, щоб ваш імунітет був міцним і виконував головну функцію захисту організму від осінніх захворювань і не тільки.Категория: Здоровье