Як допомогти своєму організму швидше прокинутися


Опубликованно 12.01.2018 00:08

Як допомогти своєму організму швидше прокинутися

Новини шоу бізнесу: Набратися бадьорості похмурим ранком допоможе масаж.

Щоб допомогти своєму організму швидше прокинутися, а також виглядати бадьоріше і красивіше, варто виконати кілька простих вправ, не встаючи з ліжка. Таку пораду дала лікар Вікторія Савицька.

Під час сну всі процеси в організмі сповільнюються, навіть кров починає циркулювати повільніше. Тому не дивно, що, ледве вставши з ліжка, важко зосередитися, щось спланувати і налаштуватися на робочий день. Прискорити свій організм, а заодно допомогти йому прокинутися допоможуть дуже прості вправи.

Вранці з дзвінком будильника завжди не хочеться вставати. Тому не створюйте собі зайвий стрес і не поспішайте схоплюватися з ліжка, - радить експерт - краще заведіть години на 15 хвилин раніше потрібного часу і дайте собі час поніжитися в ліжку, неспішно прокинутися. По-перше, так день почнеться з чогось приємного, а по-друге, процес пробудження можна зробити набагато більш ефективним, якщо виконати кілька простих вправ.

«Перед тим, як остаточно встати з ліжка, прикрийте очі і помасажуйте повіки легкими круговими рухами. 30 секунд буде достатньо, щоб поліпшити кровообіг, зняти легкі набряки після сну і розбудити нервову систему. Розташуйте руки на обличчі, так щоб великі пальці були за кілька сантиметрів від вух. Тепер перемістіть палець на заушную западину, намагаючись не рухати долоні і з легким натисканням, починайте масажувати обличчя зверху вниз. Пройдіться від лінії скронь до підборіддя хоча б раз 15-20 – це розжене кров і стане прекрасною профілактикою зморшок.

Після цього перелягте рівно на спину, витягніть руки і ноги, зафіксуйте тіло. А тепер плавно підтягуємо праву ногу до живота, зігнувши її в коліні, притискаємо і затримуємося в такому положенні секунд на 10. Знову витягніться, розслабтеся, повторіть іншою ногою. І так разів з 10. "Це прекрасна профілактика і дієве вправу від застою жовчі, яке поліпшить лимфоток до животі, нормалізувати травлення і налагодить кровообіг в малому тазу і сечостатевій системі", - говорить лікар Вікторія Савицька.Категория: Здоровье