Nude: нейромережа захистить інтимні фото на iPhone


Опубликованно 11.01.2018 08:01

Nude: нейромережа захистить інтимні фото на iPhone

В App Store з'явився «найсексуальніше додаток» Nude, яке знаходить інтимні фотографії на iPhone і переміщує їх у приватне сховище, захищений Pin-кодом або сканером відбитків Touch ID.

В App Store з'явився «найсексуальніше додаток» Nude, яке знаходить інтимні фотографії на iPhone і переміщує їх у приватне сховище, захищений Pin-кодом або сканером відбитків Touch ID. Як це працює?

Розробники з Каліфорнійського університету в Берклі використовували технологію машинного навчання Core ML в iOS 11. Вона дозволяє локально розпізнавати наготу на знімках без передачі даних на віддалений сервер. Спроби навчити систему на фотографіях з відкритих джерел провалилася, і авторам довелося створити спеціальне програмне забезпечення, що зібрав колекцію з 30 мільйонів зображень на сайти із дорослим контентом. Іноді алгоритм може перестаратися, наприклад, фото оголеного чоловічого торсу теж будуть відправлені в сховище.

При переміщенні даних Nude видаляє знімки з галереї і хмарного сховища iCloud, щоб навіть у випадку злому аккаунта зловмисники не змогли викрасти приватні матеріали. Додаток також повідомить про спроби отримати доступ до прихованих знімків на пристрої і навіть зробить фотографію порушника.

Nude працює і в попередніх версіях iOS, але в цьому випадку знімки відправляються на сервер для аналізу сервісом Amazon Rekognition. Що воно ще вміє?

За словами розробників, програма може використовуватися для зберігання іншої інформації, включаючи дані банківських карт, важливі документи і сімейні відео. Їх можна додавати вручну. Це безкоштовно?

На жаль, немає — щоб користуватися Nude, доведеться оформити підписку вартістю $1 на місяць або $10 при оплаті за рік. Додаток вже доступно для iOS-пристроїв, версію для Android обіцяють надати пізніше.

Джерело: The VergeКатегория: Мобильные Технологии