Актор Джулія Стайлз-це дев'ять місяців вагітності і готовий до здачі


Опубликованно 07.12.2017 19:39

Актор Джулія Стайлз-це дев'ять місяців вагітності і готовий до здачі

Але після розгону її дев'ятому місяці вагітності, вона впевнена в одному — її малюк з'явиться "дуже скоро".

"Я відкритий до того, я не зробив цього раніше, так що мені доведеться відпустити деякі з моїх упереджених ідей", - сказав Стайлз, 36, який минулого тижня вийшла заміж за свого нареченого-з одного-року, Престон Дж. Кука, в "по зальоту".

У самому справі, до того часу Стайлса нове ТВ-шоу Рів'єра Переглядів екрани в середу, є всі шанси, що вона може мати кудкудакання новий пакет в руках.

"Дев'ять місяців-це довгий час у мене було багато часу подумати", - сказав Стайлз.

Джулія Стайлз, як всього лише "Кліо" Джорджина і Роберт Карвер, як Едріан Лестер в Рив'єрі. Фото: СБС

“Але я думаю, що весь урок вагітності, і, ймовірно, це відноситься і до материнства, що ти обов'язково повинна відпустити і здатися. Ти не можеш контролювати, ти, звичайно, не можу контролювати свою дитину."

Вагітність була в "особливий час" для Стайлза.

Тим не менш, 10 речей, які я ненавиджу Вас зірка чудово розуміє, що вона була легше їздити, ніж іншим.

“Мені дуже сподобалося. Іноді я неохоче кажу, що до інших жінок, тому що вони хочуть вдарити мене", - пожартувала вона.

Джулія Стайлз готовий прийняти материнство. Фото: Карваєм/WireImage Тан

Як одна з небагатьох зірок 90-х років залишатися в центрі уваги після її прориву роль у За мною останній танець, Стайлз нещодавно знялася в американській кримінальної драми "Декстер", перш ніж брати на себе провідну роль в "Рів'єра", 10-серійний британський трилер від ветерана Режисер Ніл Джордан ("жорстока гра", інтерв'ю з вампіром).

Знято проти екстравагантних тлі Південної Франції, і настільки ж затребуваними колекції костюмів, Стайлз грає Джорджина всього лише "Кліо" — розкішна вдова, зацікавившись розкрити таємничі деталі, що оточують смерть її чоловіка-мільярдера.

Неспокійний вдова Джорджина (Джулія Стайлз) виявляє, що її покійний чоловік вів подвійне життя. Фото: СБС

І хоча Стайлз не міг скаржитися на сім місяців вона провела на зйомках з приголомшливим виглядом на Середземне море, її початківці розуміння французи зробили якесь дурне зустрічах.

“Моя мета була, щоб бути впевненим і не соромитися говорити по-французьки, але тоді я б сказав щось дуже впевнено, і люди будуть дивитися на мене дивно.

“Я розмовляв з кимось у команді, хто розповів мені цю історію про його сестрі, що працюють в якості додаткового. Тому я запитав його по-французьки, як я думав, 'ну, як все пройшло з твоєю сестрою?'

Джулія Стайлз взяв участь Ленні 2-ї річниці партії в Нью-Йорку. Фото: Джеймі Маккарті/Getty Зображення

Та оскільки слово для сестри схожий на інше слово, виявилося, я запитав його, 'так, як пройшло з твого поту?'" розсміявся Стайлз.

Стайлз приєднується до зростаючого списку Голлівуду-лістерс, які зробили перехід з плівки на високоякісної телевізійної продукції.

“Частково це тому, що телебачення зараз дуже великий. І, з точки зору ринку, які фільми мені подобається дивитися, як небагато і далеко між. З телевізором ви отримаєте, щоб дослідити і розвивати персонажа і сюжет протягом тривалого періоду часу, тому багато актори тягнуться до телевізора в ці дні", - пояснила вона.

Рів'єра зарозуміло 8.30 вечора, в середу, на SBS.Категория: Шоу-biz