- Я штовхнув Вайнштейн порівняв


Опубликованно 07.12.2017 06:39

- Я штовхнув Вайнштейн порівняв

Після того, як зірка морська поліція, огорожі з Паркану, і Надія Чикаго розповів голлівудських інсайдерів про нібито те, що трапилося, їй сказали: "ви повинні тримати свій рот на замку, тому що це Харві Вайнштейн".

Холлі, чия акторська кар'єра почалася на Хілл-Стріт Блюз, зробив претензії по канадському ТБ показують соц.

"Є кілька важливих речей, які я хочу ясно дати зрозуміти," Холлі каже, пояснивши, що вона зв'язалася з шоу, тому що вона шукала безпечне місце, щоб поділитися своєю історією.

Докладніше: це Вайнстайнов' реабілітаційний центр для знаменитостей?

Сьогодні я розповів мою історію. Жити, перед аудиторією. Це було нелегко, але я хотів бути почутим. Дякую жінкам @thesocialctv для створення безпечного та сприятливого середовища. Посилання в біо #Метоо #RaisingBoystobeGentleMen #SacrificialBeast

Публікацію Лорен Холлі (@laurenholly1) на 16 жовтня, 2017 о 3:39 вечора за московським часом

“Це сталося в кінці 1990-х років, я був в моїх 30-х років. Я не був молодий інженю, а я, звичайно, не новачок в Голлівуді, я був досвідчений, Голлівудське особа. Я був там багато працюю, я добре відомо, я була не безневинна молода дівчина, яка просто прийти туди."

Холлі сказала, що вона працює над фільмом красиві дівчата з Вайнштейном і провів час з ним в соціальних ситуаціях.

Вона запитав опальний продюсер, щоб відвідати його в його готельному номері і спочатку не знайшов нічого незвичайного в прохання, тому що готельний бізнес зустрічей кімнати є стандартними в галузі.

"Все здавалося нормальним, коли я увійшов у кімнату", - сказала Холлі, який був одружений на її тупий і ще тупіший -зірка Джим Керрі за рік в 1996 році.

"У нього була велика, срібне відерце з шампанським у вітальні частини номери і моя перша думка була, 'о мій Боже, я дійсно важливо. Харві Вайнштейн і шампанське для мене, це дуже цікаво. Я думаю, що я збираюся зробити більше фільмів з ним.

Докладніше: Вуді Аллен повертається за "сумний" Вайнштейн

Лорен Холлі приєдналася до списку актриса роблячи звинувачення в неналежних проти Харві Вайнштейн. Фото: АП

Холлі під час свого перебування в Чікаго надію. Фото: Додається

“Все було абсолютно нормально, професійно з самого початку. Ми сіли, випили по келиху шампанського і поговорити. Він сказав мені, що у нього були великою прес-тур, вона подорожуватиме, а потім він попросив вибачення."

Тоді Вайнштейн нібито повернувся в кімнату в готелі халат. І ось коли все змінилося. Однак киномагнаты продовжував говорити, зробив виправдання про упаковці і запитала Холлі, щоб слідувати за ним у спальню.

“Це стало м'ясо розмова в цей момент. (Розмова) ніколи не зупинити, ви повинні це розуміти. Він скинув свою робу, пішов у ванну переді мною і почав користуватися туалетом. Весь час говорите. У цей момент моя голова вибухає", - сказала вона.

#Репост @thesocialctv (@get_repost) --- "я мама трьох хлопчиків, і я хочу, щоб вони росли і не бути такої людини." @LaurenHolly1 каже, за її власними словами, про свій досвід з Харві Вайнштейном. Посилання в біо на повне інтерв'ю.

Публікацію Лорен Холлі (@laurenholly1) на 16 жовтня, 2017 о 4:02pm ФДТ

“Він продовжує розмову, він закінчує, він включає душ, він отримує в душі він постійно розмовляє зі мною, він у душі митися. Висунувшись, просиш у мене відповіді. Моя голова сходить з розуму в цей момент. Він веде себе, як нормальна ситуація.

“Він поводить себе як нормальний поєдинок. Я подумав про себе, - я просто ханжа? Я повинен бути більш відкритими?' Я не зовсім знаю, як вести себе в той момент".

Вайнштейн потім нібито вийшов з душу, витерся і пішов до неї голий.

“Він сказав мені, що я напружена. Він сказав, що, можливо, він думав, що я міг використовувати масаж. Може бути, я міг би дати йому масаж", - сказала вона.

Відгук: це все одно, як фільми Вайнштейна?

“Мені почали мимрити, як я був дитиною. Я думаю, що це був страх. Я сказав, " я не знаю, як дати масаж, у мене немає ліцензії на масаж. Може, якби я подзвонив на стійку реєстрації, я можу вам масажистка сюди.

“Я не знаю, що робити, чесно. І тоді він починав злитися. І я почав, щоб отримати дійсно боялася бути відвертою. Мені довелося забратися звідти".

За даними звинувачення Холлі, Вайнштейн тоді сказав їй, що якщо вона залишила це буде "погане рішення для її кар'єри.

"Я штовхнув його і побіг", потім сказала Холлі, як соціальніз аудиторією потім вибухнув оплесками.

Холлі сказала, що вона була так вражена передбачуваного інциденту вона не могла перестати плакати і кропив'янка.Поліція Великобританії зонд три Вайнштейн стверджує,1:37

Британська поліція розслідує ще три звинувачення в сексуальному насильстві з участю Харві Вайнштейн.16 жовтня 2017день тому/дисплей/newscorpaustralia.com/веб/NewsNetwork/розваги - синдиковані/Категория: Шоу-biz