Харріс запустив БІД, щоб очистити своє ім'я


Опубликованно 07.12.2017 06:39

Харріс запустив БІД, щоб очистити своє ім'я

Харріс, 87, з'явився в Королівському суді в Лондоні на ніч, де він прагне залишити оскаржити засудження, за що він був засуджений на п'ять років дев'ять місяців позбавлення волі.

Колишній телевізійний конферансьє Рольф Харріс (с) прибуває в королівський суд з його племінницею Дженні Харріс (R). Фото: Гетті

Він був випущений з в'язниці Стаффорд в березні, УДО після відбуття половини призначеного йому строку покарання за непристойно напад на чотирьох дівчат та молодих жінок у віці від семи до 19 років.

Його юридична команда прагне апелювати чотири вироки стосовно двох дівчаток у віці семи і 15, стверджуючи, що нові дані вказують на переконання є небезпечними і мають бути скасовані.

Якщо три судді апеляційного суду в кримінальних справах знайти для оборони, то Харріс буде стверджувати, що решта вісім переконання також є небезпечними і повинні бути викинуті.

Захист стверджує, що Харріс не повинні були засуджені за непристойно торкаючись сім-річна дівчинка в громадському центрі, в самому рада Парк садиби в сільській Англії, тому що серед інших причин, що не було ніяких доказів, що він ніколи не був там.

Конферансьє Рольф Харріс зі своїм відомим вобуляцию дошки. Фото: Додається

В суді сказали, що "Уолтер Мітті' Тип персонажа, який з'явився в якості свідка обвинувачення в суд у 2014 році заявляв, що він нагадав Харріс відвідав центр в 1969 році, тому що це сталося тільки після того, як свідок повернувся з тривалого відрядження в Корею.

Однак, захисник Стівен Vullo КК сказав, що ніхто в перший судовий процес підняв на той факт, що корейська війна була закінчена багато років тому, і додаткової інформації було встановлено, чоловік, Девід Джеймс, ніколи не залишив Великобританію і справді був звільнений з королівських ВПС після всього 10 днів.

Володимир Vullo сказав розкриття процесу слід також показали, що Пан Джеймс, який загинув після дачі свідчень у 2014 році, підібрав дрібні правопорушення в якості водія вантажівки в кінці 60-х, які забезпечили б надалі розкрити правду про свою зайнятість в кінці 1960-х років.

Колишній телевізійний конферансьє Рольф Харріс прибуває в суд. Фото: Гетті

Рольф Харріс і його племінниця Дженні (зліва від нього) покинути Королівський суд у Лондоні. Фото: Еллен Whinnett

Містер Джеймс був єдиним незалежним свідком, який безпосередньо підкріплені заявника докази того, що Харріс, який був хітом номер один в 1969 році з двох маленьких хлопчиків, відвідували Парк центр.

"Здається майже неймовірним, що Рольф Харріс взяв участь у невеличкому, поза-побили-трек громадський центр у мікрорайоні', - зазначив Володимир Vullo сказав, посилаючись на його ТВ-шоу, його діаграми доліва успіху і високої засобах масової інформації в той час.

"Ми говоримо, що причина очевидна — тому що він не був там'.

Захист також викликала двох свідків, які вийшли у відставку співробітників поліції Реймонд Пайпер і Пітер Спенсер, який дав свідчення, що в кінці 1960-х і початку 1970-х років, вони були засновані на поліцейський відділок, який був розташований менш ніж в 100 метрах від центру, парку.

Обидва чоловіки заявив у суді, що оскільки станція була перетворена поліція будинку і був занадто малий, вони підуть в громадський центр кожен день для брифінгів, і жоден з них нічого не чув про Харріс, що робить візит туди.

Рольфа Харріса на відкритті його портрет королеви Єлизавети II в Букінгемському палаці в 2005 році. Фото: Додається

Рольф Харріс, який використовується для розміщення ТВ-шоу ветлікарню. Фото: Додається

Прокурор Джонатан Різ КК сказав, що ця інформація не повинна бути прийнята в якості нового доказу, а обидва колишніх співробітника поліції визнав, що це було можливо, Харріс був у центрі без їх відома.

Він сказав, що журі вже було відомо про "недостатність' доказів здачі Харріс в громадському центрі, але вирішив все одно вірю заявника.

Він пропустив інформацію про містера Джеймса військова і трудова книжка повинна була бути розкрита, і що він розуміє силу аргумент містер Vullo'.

Проте, він сказав, що поки люди складають розповіді про свою військову службу, "це не означає, що вони фантазери за всіма напрямами'.

Головуючого судді Лорд-суддя Трейсі заявив: "те, що твердження захисту становить те, що (Р-Н Джеймс) була викрита як персонаж Уолтер Мітті' і що захист затверджується ніхто не покладав Харріс на місці.

Уолтер Мітті був вигаданий персонаж, який мріяв, що він брав участь у героїчній військової служби, коли він насправді жив звичайним заміського життя.

Рольф Харріс з дружиною Alwen і дочка Бінді в Лондоні в 2000 році. Фото: Гетті

Інцидент у парку є однією з осуду по запису Харріса.

Захист також намагається оскаржити три судимості, що відносяться до 15-річну дівчинку.

Володимир Vullo прагнули подати нові докази, що відносяться до її медичні записи, отримані в результаті цивільний позов, який показав, що на 49 окремих випадках заявник розповіли медичні фахівці або консультанти, що вона піддавалася насильству з боку члена сім'ї, але не згадав зловживають Харріс.

Однак містер Різ стверджував, що журі вже було відомо, що жінка скаржилася перш ніж бути сексуальному насильству з боку члена сім'ї.

Він сказав, що журі було в курсі "це була дама з хаотичною життя, випливають із системних зловживань мій вчений друг відноситься до'.

Містер Різ стверджував журі були добре обізнані з її анорексії, булімії, наркоманії та алкоголю консультування та діагностики посттравматичного стресового розладу і прикордонного розлади особистості.

"Новий доказ не повинно бути отримано в суді, і, якщо будь-який або всі якщо так, то це ще не робить переконання небезпечно', - сказав він, підбиваючи підсумки.

Рольф Харріс живопису в студії в своєму будинку в місті Брей, графство Беркшир у 2000 році. Фото: Наталі Грей.

Невелика група прихильників був присутній у суді з Харрісом в тому числі його племінниця Дженні, які брали участь у його двох попередніх розглядів і перегляду справи. Не було ніяких ознак його дружина Alwen, хто кволий і літніх людей. Людина поза суду повеселішав і сказав "молодець Рольф", як Харріс боровся через ЗМІ, як він покинув суд.

Справа триває і сьогодні з юридичних аргументів на крос-прийнятність — кореляція між чотири вироки апеляції, і, як будь-яке рішення буде поширюватися на інші вісім обвинувальних вироків.Рольф Харріс вийшов з в'язниці Стаффорд2:50

Опальний конферансьє Рольф Харріс вийшов на свободу з в'язниці після того, як він був випущений під заставу Лондонський суд. Ввічливість: небо19 травня 20176 місяців тому/відео/відео.новини.ком.АС/Новини/Категория: Шоу-biz