Оглядовий відео безрамочного BLUBOO S1


Опубликованно 06.12.2017 19:00

Оглядовий відео безрамочного BLUBOO S1

Зовсім недавно BLUBOO випустила безрамковий апарат BLUBOO S1. Тому для підігріву інтересу у публіки компанія випустила відеоогляд майбутньої новинки. Судячи по ролику, при габаритах 144?75,9?8,7 мм, апарат важить 170 грамів, безрамковий дизайн з екраном майже на всю передню панель і стильний, компактний зовнішній вигляд.

*** на правах реклами ****** на правах реклами ***

Зовсім недавно BLUBOO випустила безрамковий апарат BLUBOO S1. Тому для підігріву інтересу у публіки компанія випустила відеоогляд майбутньої новинки.

Судячи по ролику, при габаритах 144?75,9?8,7 мм, апарат важить 170 грамів, безрамковий дизайн з екраном майже на всю передню панель і стильний, компактний зовнішній вигляд.Крім цього, 5,5-дюймовий Full HD-дисплей BLUBOO S1 оснастили захисним склом Corning Gorilla Glass 4, основна подвійна камера отримала модулі на 16 і 3 мп від Sony, а фронтальна має в наявності режими Facebeauty та панорамний режим.

BLUBOO S1 забезпечили батареєю на 3500 мАч, а при інтенсивній роботі протягом 20 хвилин, акумулятор сідати тільки на 8%. Крім цього, в тесті Antutu смартфон набирає пристойні 63360 балів, а значить оснащений чудовою начинкою для самих сучасних ігор, роботи з відео і комфортного серфінгу в Мережі. Варто згадати і про наявних датчики наближення і освітлення, без яких користуватися гаджетом було б не так комфортно.

Замовити безрамковий Bluboo S1 можна вже зараз на найвідоміших інтернет-майданчиках GearBest і AliExpress.Категория: Мобильные Технологии