Знаменитості сходяться в гучних спліт


Опубликованно 06.12.2017 12:00

Знаменитості сходяться в гучних спліт

Сонце повідомляє, Белафонте сказав уболівальникам після досягнення врегулювання: "я просто радий, що хмара підозрою в домашньому насильстві вже не над моєю головою".

Пара змогла, нарешті, прийти до угоди вже сьогодні, за кілька днів до випробування пройдуть між двома відносно звинувачень.

По темі: відчайдушні благання Мел б на недоторканність приватного життя

Мелані Браун прибуває для неї справу проти чоловіка Стівена Белафонте за межами Лос-анджелеському Верховному Суді. Фото: АFР

Белафонте розповів "Дейлі мейл": “сьогодні прекрасний день, я просто залишав двір, ти знаєш, що я хочу вам сказати, що я найщасливіший хлопець у світі сьогодні.

“Мова йде про сім'ї, сім'я була відновлена, ви знаєте, я хочу подякувати моїх сімейних адвокатів, бо вони-родина, і допоміг мені морально і юридично.

“Я просто радий, що хмара підозрою в домашньому насильстві вже не над моєю головою і я, мій Бог, мій ангел, я люблю тебе, Медісон я люблю тебе, Фенікс я люблю тебе, Жизель, я люблю тебе. Я люблю своїх дітей".

Як частина угоди, судовий наказ Мел зробив проти її відчуження у квітні був скасований.

Електронна онлайн повідомили, що пара вже частина їх майнового спору.

Деталі врегулювання та причини його в даний час залишилися приватні, із сімейним правом посередник найнятий Мел Бі говорить "Дейлі мейл": "Міс Браун стояла на своєму і ми замінили побутового насильства захисний припис з власним рішенням".

Ця заява прозвучала після того, як мел Бі з'явилася на вищий суд в Лос-Анджелесі.

Мел б не прокоментувати журналістам біля будівлі суду.

Мел Бі та її чоловік Стівен Белафонте на матч НБЛ в Сіднеї в 2011 році. Фото: Гетті

Очікується, що розрахунок був зроблений, пара буде рухатися вперед з їх розлучення, і що судова заборона дозволить Стівену відкрити на пару шість-річна дочка, Медісон, ТМЗ повідомляється.

Однак, Мел, 42, затримка її появи в суді минулого тижня після того, як знищили її зовнішності для зйомок реклами в Австралії.

Суддя Марк Juhas натякнув подальших невдач, щоб показати міг бачити її відправили в одиночну камеру на строк до п'яти днів за неповагу до суду.

Він заявив, що необхідно "більше ніяких затримок".

За даними tmz, адвокати з розлучень дівчина Спайса спочатку були дозволені заборонний судовий наказ, щоб змусити продюсер фільму Стівен триматися подалі від Мел і її трьох дочок.

Вибуховою претензії прийшли після того, як співачка дивувала світ і подала на розлучення в березні, невдовзі після смерті її батька.

ТМЗ стверджує, що в Америці є таланти зірки декларація для заборонний судовий наказ, заявив продюсер фільму використовується для отримання агресивний і фізично сильний під час їхнього десятирічного шлюбу.

Няня Лотарингія Жиль із Мел Бі на Ібіці. Джерело: Instagram

Як частина того, Стівен був відданий наказ покинути сімейний будинок на голлівудських пагорбах.

Співак також заявив продюсер фільму Белафонте, 42, тримав її накачали наркотиками майже десять років шлюбу — в той час як він звинуватив її в "звичайне і послідовне наркоманії".

Як частина судового розгляду, в бібліотеці 56 відео нібито містять доказ Крейда нюхати кокаїн і "сексуальної активності" був введений в якості доказів Стівен.

Повідомляється, що стрічки будуть повернуті йому зараз суд вже не йде, але все ще може бути використаний у судовому процесі з колишньої нянею Лоран Жиль, який відбудеться в понеділок.

Частинах ця стаття спочатку з'явилася в сонце і перевидані тут з дозволу.Категория: Шоу-biz