Рожевий плескає Дональд Трамп: "є там нуль


Опубликованно 06.12.2017 12:00

Рожевий плескає Дональд Трамп:

Самі красиві травма співачка розповіла людям, що вона не хоче нав'язувати традиційних гендерних ролей на неї двоє дітей, шість-річна дочка Віллоу і 11-місячного сина Джеймсона.

"Ми дуже ярлика-менш побутових," поп-зірка говорить про свою сім'ю з мотогонщиком Кері Хартом.

Співачка Пінк, чоловіком Кері Хартом і донькою Віллоу Сейдж Харт. Фото: AFP/ невелика Томмазо Boddi

“Минулого тижня Віллоу сказала мені, що збирається одружитися Африканської жінки. Я відмінно, ти можеш навчити мене, як зробити африканські їжу?" Рожевий сказав.

"І вона така: 'упевнений, що мама, і ми будемо жити з тобою, поки наш будинок готується.'"

Співачка також поділилася своєю реакцією на ґендерно нейтральний туалет у школі:

“Я був у школі і ванною кімнатою за межами дитячого садка сказав: - Підлога нейтральний — нікому, і це був розіграш різних форм.

"Я сфотографував його і написав: 'Прогрес'. Я думав, що це було круто. Мені подобається, що діти, які мають цю розмову, що" 38-річний сказав народ.

Співакові аплодували на початку цього року, коли вона виступила зі зворушливою промовою на vma, в якій вона пояснила істинний сенс краси, щоб її дочка після шести років сказав їй: "я найвродливіша дівчина, яку я знаю" і що вона "схожа на хлопчика".

Поп-співачка Пінк заявила, що вона ніколи не може бути суддею на Х-Фактор. Фото: Райан Pierse/Getty Зображення

У промові, рожевий переказала цю історію, каже: "Ну що ти думаєш, як я виглядаю?' І вона сказала, 'Ну, що ти красивий.' І я походив, 'добре, Дякую. Але коли люди сміються наді мною, це те, що вони використовують. Вони кажуть, що я виглядаю як хлопчик, або я занадто чоловічим або у мене надто багато думок, моє тіло занадто сильний".

Вона пішла, щоб сказати: “дівчинка, ми не міняємо. Ми беремо гравій і раковини, і ми робимо перлину. І ми допомагаємо іншим людям, щоб змінити, щоб вони могли побачити більше видів краси".

У своєму останньому відео, за один красивий травми, рожевий адрес традиційним гендерним ролям, з'явившись як стереотипних стиль 50-х років домогосподарка з чоловіком, якого зіграв Ченнінг Татум. Коли вона ловить Татум одягнена як жінка, вона реагує з радістю і пара потім танцювати з нею в костюмі і краватці і його в сукні.

.@Рожевий просто випустила офіційне відео для #BeautifulTrauma з @channingtatum! Дивитися зараз на @vevo відео!Категория: Шоу-biz