Гламурный Стиль

Модель Жозефина Server поделился фото в нижнем белье соблазнительные

Новости шоу бизнеса: Жозефина Server радовал поклонников новым фото из Instagram.

Знаменитая супермодель из Дании и один из "ангелов" Victoria's Secret Жозефина Server поразила поклонников откровенной и красивые фото.

Фото знаменитость опубликовала на странице в Instagram.  

подробнее )

Рок-группа "Metallica" и бренд "Vans" выпустила коллекцию

Новости шоу-бизнеса: Культовая группа и популярный бренд "Vans", чтобы в очередной раз объединились и выпустили новую коллекцию обуви и одежды.

Как пишет Metalinjection, в 2012 году творческий дуэт уже выпустил лимитированную коллекцию под названием "Kill 'Em All", который был в стиле обложки альбома. За ней появилась обувь с индивидуальным... ( подробнее )

Модели, например, брюки украинского дизайнера

Новости шоу бизнеса: модель Джордан Данн появилась в брюки украинского дизайнера Natasha Цинка (Natasha Zinko).

Джордан Данн - одна из самых востребованных моделей современности. Участница шоу Dior, Victoria's Secret и других именитых брендов.

Джордан разместил в своем Instagram фото в камуфляжных baggy брюки из коллекции весна-лето... ( подробнее )

Компьютерные столы от Stylbest

Для любой продуктивной деятельности важны комфортные условия и грамотно оборудованное рабочее место. Не исключение и работа за компьютером. При разной нагрузке людям приходится находиться у монитора по 4 – 8 часов. Это довольно сложно, поэтому удобное рабочее место играет очень большую роль. В данном случае трудно переоценить роль хорошего компьютерного... ( подробнее )

Нарощування нігтів за допомогою моделюючого гелю

Нігтики акуратної форми, вкриті ніжним красивим лаком, завжди привертають увагу і говорять про гарний смак своєї власниці. Але кожна жінка знає, як швидко псується манікюр. Зберегти красу своїх рук дозволяє моделюючий гель та шелак, які зберігають красу покриття до двох-трьох тижнів і дозволяють вам радіти рівним блискучим нігтиками. Що таке УФ-гель

Ультрафіолетовий... ( подробнее )

Крем для повік: огляд, рейтинг, поради з вибору

Шкіра біля очей тонка і легко повреждаемая. Саме на ній відразу помітні перші ознаки в'янення, що звичайно спостерігається до тридцяти років. Можуть з'являтися різні недоліки шкіри. Хоч на перший погляд це може здатися дрібницею, але з часом з-за цих дефектів жінка буде виглядати старше, до того ж особа набуває втомлений вигляд. Щоб не допустити... ( подробнее )

Краща італійська косметика для волосся

Кожна жінка зараз може самостійно вибирати засоби по догляду за волоссям. На ринку можна зустріти як професійну косметику, так і масового попиту. Італійська косметика для волосся на сьогоднішній день набирає все більшу популярність серед шанувальників гарної професійної уходових косметики. І це не дивно, адже вона відрізняється широким вибором і... ( подробнее )

Тату "Лотос": значення для дівчат

Яскравим і привабливим символом, дарованим світу буддійської культурою, є лотос. Підсвідомість і розум людини завжди дивував і сам квітка, і його символічне зображення. В тату-культурі це один з найбільш улюблених і універсальних малюнків. Багато любителі цікавляться значенням тату лотоса для дівчат. Зображення цієї квітки набрала більшу популярність... ( подробнее )

Дизайн нарощених нігтів "Френч"

Стрімке прогресування новомодних течій в моделюванні сучасного манікюрного мистецтва дивує своїм багатогранним розвитком. Новітні технології та розробки матеріальної основи сервісу з нарощування штучних нігтьових пластин дозволяють нинішнім модницям мати нігтики будь-якої довжини, форми, фортеці. І не останню роль в модних тенденціях сучасності грає... ( подробнее )

Выбираем кухонную вытяжку правильно

Наличие кухонной вытяжки на кухне – обязательное условие. Во-первых, во время готовки человек не будет вдыхать вредные вещества, которые образуются вследствие работы горелок, приготовления пищи. Во-вторых, не пострадает и интерьер кухонного помещения. Но достичь этих целей удастся только в том случае, если подробнее )