Здоровье

Що може розповісти про ваше здоров'я колір очей

Новини шоу бізнесу: Дослідники з США повідомили, що їм вдалося довести, що колір очей може розповісти про схильність людини до різних захворювань.

Вчені прийшли до висновку, що люди з різним кольором очей мають різну схильність до тих чи інших захворювань. Взаємозв'язок між кольором очей і хворобами була виявлена в результаті глобального... ( подробнее )

Зменшує мозок і погано впливає на гени: негативний вплив стресу

Новини шоу бізнесу: Хронічний стрес не тільки негативно впливає на розмір і структуру мозку, але також негативно впливає на спадковість.

Нетривалий стрес є корисним, адже він мобілізує мозок, допомагає швидко фокусуватися на роботі, показувати кращий результат на змаганнях, підкоряти аудиторію при публічному виступі. Але коли стрес стає... ( подробнее )

Як сповільнити старіння: пояснення вчених

Новини шоу бізнесу: Джанет Лорд, професор Бірмінгемського університету пояснила, що потрібно робити, щоб у молодому віці призупинити процес старіння.

Британська дослідниця, разом з професорами Бірмінгемського університету та професором Стефаном Герриджем з Королівського коледжу Лондона поставили перед собою завдання зрозуміти, які аспекти... ( подробнее )

Вечірній напій, який позбавить від відчуття тяжкості і допоможе заснути

Новини шоу бізнесу: Ви не повірите, але це дійсно працює!

Вночі, перш ніж ми лягаємо спати, ми часто відчуваємо важкість. Звичайно, це "нормально", якщо ми щільно вечеряємо після шести годин вечора.

Такий стан шлунка перед сном може призвести до безсоння і печії. На щастя, ми можемо виправити цю проблему з допомогою натурального... ( подробнее )

Дієтологи підказали, як навчитися пити багато води

Новини шоу бізнесу: Медики переконані, що вживання достатньої кількості води в буквальному сенсі слова оздоровлює організм людини зсередини.

Напевно, багато з вас чули про необхідність випивати за день 1,5-3 літри води, в залежності від того, який у вас вага. Дієтологи рекомендують розраховувати необхідну кількість води за формулою 30 мл... ( подробнее )

Медики розповіли, як чоловікам зберегти статеву активність в старості

Новини шоу бізнесу: Вчені прийшли до висновку, що терапія тестостероном значно покращує статеву функцію літніх чоловіків.

Людям, які втратили статевий потяг або страждають від еректильної дисфункції, допоможе замісна терапія тестостероном. Таке відкриття зробили вчені з Медичного коледжу Бейлора і Медичного центру Святого Луки в Х'юстоні,... ( подробнее )

Вчені: Тримання за руки знімає біль

Новини шоу бізнесу: Вчені стверджують, що тримання за руки допомагає зменшити біль.

Мова йде про дослідження доктора Павла Гольдштейна, вченого з докторантури у лабораторії когнітивної і афективної нейронауки в Університеті Колорадо-Боулдер, який стверджує, що емпатія може бути передана від однієї людини до іншої під час тримання за руки.

Гольдштейн... ( подробнее )

Про ці корисні властивості картоплі мало хто знає

Новини шоу бізнесу: Всупереч загальній думці про те, що картопля не дуже корисний для здоров'я, учені знаходять усе нові й нові його корисні властивості.

Картопля варена шматочками або в мундирі, пюре, смажена, запечена - це найпопулярніші гарніри в українців. Але дієтологи не втомлюються повторювати, що від картоплі повніють і їсти її... ( подробнее )

Обвітрена шкіра: дієві рецепти

Новини шоу бізнесу: З приходом легковажну і холодного часу року виникає чимало проблем, і деякі впливають на стан шкіри.

Напевно кожна стикалася з обветриванием, після якого особа стягується, сильно червоніє, лущиться і запалюється. Але якщо надати йому першу допомогу, то можна швидко привести шкіру в порядок.

Пересихання – поширене... ( подробнее )

Захворюваність на грип в Україні пішла на спад

Новини шоу бізнесу: Епідпоріг все ще перевищено в трьох областях – Житомирській, Волинській, Закарпатській.

Захворюваність на грип та ГРВІ в Україні з 5 по 11 березня пішла на спад, інтенсивний показник захворюваності за звітний період на 3,4% менше епідемічного порогу, повідомляється в бюлетені Центр громадського здоров'я при Міністерстві... ( подробнее )