Здоровье

Куряча дієта: швидкий спосіб схуднути

Новини шоу бізнесу: Куряча дієта – це одна з найбільш ефективних методик для позбавлення від зайвої ваги.

Багато людей швидко зриваються з різноманітних методик схуднення, тому що заганяють себе в жорсткі рамки і намагаються їсти одні й ті ж продукти з мінімальною калорійністю в надії на те, що все буде знижуватися.

Насправді,... ( подробнее )

Найнебезпечніші поєднання продуктів та ліків

Новини шоу бізнесу: Медики не рекомендують їсти деякі продукти під час прийому лікарських препаратів.

Зазвичай, в інструкції до кожної таблетці написано, з якими іншими ліками її не можна приймати одночасно. А от про те, що при цьому заборонено їсти, практично жоден виробник не пише.

Єдине, що відомо багатьом, так це запивання... ( подробнее )

Вчені представили електронний пластир для вимірювання рівня глюкози

Новини шоу бізнесу: Дослідники з Великобританії розробили пластир з датчиком, який дозволяє неінвазивно проводити постійні вимірювання концентрації глюкози в тканинної рідини людини. Працездатність сенсора була перевірена з допомогою тестів на людях.

Група дослідників під керівництвом Аделины Іліє з Університету Бат розробила пластир з... ( подробнее )

Звички, які найбільше можуть зіпсувати зуби

Новини шоу бізнесу: Стоматологи розповіли, що найчастіше стає причиною руйнування зубів.

Всі знають, що зуби потрібно чистити двічі на день і після кожного прийому їжі полоскати рот, щоб видалити залишки їжі, які можуть спровокувати появу карієсу, зубного каменю і інших захворювань ротової порожнини в цілому.

Але багато хто навіть... ( подробнее )

Названий продукт, здатний захистити від хвороби Альцгеймера

Новини шоу бізнесу: Як не дивно, це - оливкова олія.

Американські вчені стверджують, що постійне вживання оливкової олії в їжу зберігає пам'ять, захищаючи від хвороби Альцгеймера.

Вчені виявили, що оливкова олія знижує ризик розвитку деменції, спонукаючи мозок очищати пам'ять від непотрібної інформації. Відповідно до нового дослідження,... ( подробнее )

Сексологи визначили фрукти, які підвищують потенцію

Новини шоу бізнесу: Сексологи з'ясували, які фрукти підвищує потенцію. Вони навіть здатні продовжити статевий акт.

Фахівці стверджують, що позитивно на чоловічому здоров'ї позначається авокадо. У ньому міститься багато білка, вітамінів А і калію. Вчені запевняють, що за ступенем впливу на потенцію цей фрукт знаходиться на рівні м'яса. Названий... ( подробнее )

Доведено, що співати в караоке - дуже корисно

Новини шоу бізнесу: Музика задовольняє одне з найосновніших людських бажань.

У науковому журналі "Особистість і соціальна психологія" представили серію досліджень, які були присвячені людському сприйняттю музики. Дослідження показало, що музика задовольняє одне з найосновніших людських бажань — відчувати зв'язок з іншими людьми.

Група... ( подробнее )

Медики: Кава сприяє схудненню

Новини шоу бізнесу: Ранкова кава підвищує рівень концентрації та енергії, а також допомагає втратити вагу.

Про це розповіла дієтолог Сара Фловерс. Експерт зазначає, що кава покращує обмін речовин, стимулюючи термогенез – процес вироблення організмом тепла для підтримки постійної температури тіла і забезпечення роботи всіх його систем –... ( подробнее )

Дієтологи розповіли, чому не можна багато їсти сир

Новини шоу бізнесу: Надмірне вживання сиру може стати причиною виникнення діабету, порушень в роботі серця і судин, а також ожиріння.

Рекомендована норма споживання сиру – 200 грамів у тиждень. Перевищення цього нормативу може виявитися небезпечним для здоров'я людини.

Чому сир потрібно їсти строго дозовано? За даними журналу... ( подробнее )

Корисні продукти, що поліпшують стан шкіри обличчя

Новини шоу бізнесу: Підтримання краси жінки зсередини, з допомогою корисних продуктів харчування.

Намагаючись позбутися від акне і інших проблем зі шкірою, багато жінок вдаються до салонним процедурам, які мало того, що коштують чималих грошей, так ще й не завжди бувають ефективні. А адже все що потрібно нашій шкірі є у продуктах харчування,... ( подробнее )