Здоровье

Медики розповіли про корисні властивості цукру

Новини шоу бізнесу: Цукор здатний прискорити загоєння ран.

Виявляється, цукор може допомогти людям з погано гояться ранами, наприклад, діабетикам і людям похилого віку. Він стимулює ангіогенез - утворення нових кровоносних судин. До такого висновку прийшла команда фахівців з Великобританії і Пакистану.

Дослідники додали цукор... ( подробнее )

Вчені розповіли, що щоденний келих вина на ніч руйнує жіночий мозок

Новини шоу бізнесу: Дослідники зі штату Техас провели експеримент над вином.

Група американських вчених прийшла до висновку, що щоденне вживання келиха вина на ніч руйнує жіночий мозок.

Дослідники зі штату Техас провели експеримент, в якому в якості піддослідних виступили лабораторні миші. Щодня на ніч вчені давали їм певну дозу... ( подробнее )

Названі прості натуральні засоби для підвищення потенції

Новини шоу бізнесу: Засоби народної медицини для поліпшення потенції і підвищення лібідо.

Еректильна дисфункція (імпотенція) – це неможливість вчинити статевий акт із-за ослаблення або відсутність ерекції. Це захворювання широко поширене: майже половина чоловіків у віці старше 40 років страждає еректильною дисфункцією.

Причин... ( подробнее )

Натуральні засоби для лікування гіпертонії

Новини шоу бізнесу: До зміни артеріального тиску в ту або іншу сторону можуть приводити багато захворювань.

Артеріальна гіпертензія – стан, що проявляється підвищенням артеріального тиску (понад 140 і 90 мм рт.с.) за рахунок підвищення гідростатичного тиску в кровоносних судинах більшого кола кровообігу. Артеріальний тиск має тенденцію... ( подробнее )

Лікарі нагадали, до яких наслідків можуть призвести тромби

Новини шоу бізнесу: який обірвався тромб нерідко стає причиною раптової смерті людини.

Легенева тромбоемболія є одним з найстрашніших діагнозів, який найчастіше призводить до летального результату. Який обірвався тромб в лічені секунди добирається до легеневої артерії і закупорює її собою, в наслідок чого людина не може дихати, зупиняється... ( подробнее )

Названо продукти, які допоможуть гіпертонікам

Новини шоу бізнесу: Регулярне вживання йогурту з корисними бактеріями може допомогти знизити артеріальний тиск.

Щоденне вживання йогурту або квашеної капусти може зменшити артеріальний тиск та небезпеку інсульту або інфаркту. Експерти в області здорового харчування підкреслюють, що цей ефект зберігається навіть у випадку проходження дієті... ( подробнее )

Без відмови від солодкого: знайдений найкращий спосіб схуднути

Новини шоу бізнесу: Скинути зайві кілограми легко.

У прагненні схуднути ми вибираємо чимало дієт, намагаючись визначити для себе ефективну, але це рідко спрацьовує. Вчені зі США з'ясували, чому.

"Найкраща дієта - це відмова від всіх дієт", - заявили вони. Лікарі назвали ефективні способи подолання хропіння

В сучасному... ( подробнее )

Засіб, який допоможе позбався від нежитю, слизу і гаймориту

Новини шоу бізнесу: Ми пропонуємо вам найсильніші домашні засоби, які мають протинабрякову, протимікробну, протизапальну дії і усувають навіть роздратування.

Коли у нас застуда або грип, саме неприємне почуття — це скупчення слизу. Дихання стає скрутним, і виникає прикрий дискомфорт. Ми пропонуємо вам самі сильні домашні засоби, які мають... ( подробнее )

Лікарі назвали напій, який сприяє утворенню каменів у нирках

Новини шоу бізнесу: Названо небезпечна властивість чаю з молоком.

Група німецьких фахівців провели унікальний експеримент, в ході якого вони змогли надати, наскільки чай з молоком може бути небезпечним для здоров'я людини.

Вчені з'ясували, що чай не можна поєднувати з звичайним молоком, а також згущеним. Якщо людина буде регулярно... ( подробнее )

В яких випадках пора записуватися на прийом до окуліста

Новини шоу бізнесу: Медики розповіли про проблеми із зором, які повинні змусити людину записатися на прийом до офтальмолога.

Окулісти стверджують, що проходити обстеження всі люди повинні не тільки тоді, коли у них знижується зір і вони стали помічати, що далеко або поблизу перестали бачити. Виявляється, існує ще кілька причин, які повинні... ( подробнее )