Мобильные Технологии

У січні HTC випустить спрощену версію флагмана U11+

На світовому ринку частка смартфонів HTC вже впала нижче 1%, але компанія не кидає це напрямок і навіть розраховує відхопити свій шматок пирога у верхньому ціновому сегменті. За даними тайваньських джерел, в 2018 році виробник зосередить свої зусилля на невеликій кількості пристроїв. На даний момент є інформація тільки про двох наступних моделях.

подробнее )

Samsung представила новий мобільний чіп Exynos 7885

Компанія Samsung випустила свіжу однокристальну систему сьомої серії. Новинка не претендує на рекорди продуктивності і розрахована на пристрої середнього сегмента.

Компанія Samsung випустила свіжу... ( подробнее )

Google Photos випадково перемішав старі фотографії (до 1978 року)

Помилка в сервісі Google Photos звела нанівець спроби упорядкувати користувачів колекції старих фотографій. У деяких знімків плівковою ери час зйомки скинулися на дату створення файлу при оцифруванні. Після такої «подорожі в часі» вони почали з'являтися в самих різних місцях особистої бібліотеки.

подробнее )

BLUBOO D5: міцніше і надійніше, ніж Xiaomi Mi Mix 2

Пару днів тому компанія BLUBOO анонсувала безрамочные смартфони D5 і D5 PRO. В Інтернеті вважають, що їх зовнішній вигляд скопійований з Xiaomi Mi Mix 2 та виробник цього не приховує. Але моделі BLUBOO міцніше і довговічніше, ніж згаданий конкурент. Давайте подивимося, чому.

*** на правах реклами ****** на правах реклами ***

подробнее )

Fisker представила «вбивцю Tesla» з запасом ходу в 643 км і зарядкою через 9 хвилин

Коли на ринку з'являється щось популярне звідусіль тут же вилазять вбивці ось цього самого. Згадайте, скільки було вбивць айфонів. Ось і компанія Fisker привезла на CES не когось там, а вбивцю Tesla.

Коли... ( подробнее )

Китайці планують знищити космічний сміття за допомогою орбітального лазера

Лазер буде бити по частинкам сміття до 4 дюймів з силою 20 імпульсів фотона в секунду.

Розвинуті країни намагаються вирішити проблему космічного сміття, який утворився навколо земної орбіти. Японці,... ( подробнее )

Huawei P20 Plus отримає наймісткіший у лінійці акумулятор і функцію Always On Display

Згідно з останніми витоками, флагманський смартфон Huawei P20 Plus отримає акумулятор ємністю 4000 маг і функцію Always on Display, як Samsung і LG.

Компанія Huawei вже 27 березня покаже світу... ( подробнее )

Як скачати Telegram і обійти блокування Роскомнагляду

Як відомо, починаючи з 16-го квітня набирає чинності постанова Таганського суду Москви про блокування Telegram на території Російської Федерації, а це значить, що не зайвим буде нагадати нашим читачам, як це непорозуміння обійти. Нижче ми описали найбільш прості і дієві методи розблокування полюбився багатьом месенджера, благо, саме додаток до цього... ( подробнее )

Два невідомих смартфона Nokia пройшли сертифікацію

Кілька невідомих смартфонів компанії Nokia пройшли сертифікацію в Росії

Нещодавно з'явилася інформація, що двоє невідомих смартфона Nokia пройшли сертифікацію в Росії з номерами моделей: TA-1043... ( подробнее )

Uber запускає сервіс прокату велосипедів

Uber планує запустити послугу з оренди електричних велосипедів. Правда, поки тільки в режимі для жителів Сан-Франциско.

Uber планує запустити послугу з оренди електричних велосипедів. Правда, поки... ( подробнее )